یورو به دلار

قیمت یورو به دلار امربکا همچنان در بالای سوپر ترند ۴ساعته است و همچنان سیگنال خرید میدهد. در ساعات پایان معاملاتی هفته گذشته بازار جهانی فارکس، این جفت ارز معروف با حجم نسبتا نوسانات روبه بالایی داشت.

به نظر می‌رسد این جفت ارز برای رشد مجدد خود باید به سمت حمایت های خود یعنی ۱.۰۴۷۰۹ و ۱.۰۳۵۸۸ برود تا مقدار زیادی از معاملات خرید مجدد را پر کند.

تحلیل یورو به دلار

مهمترین نکات برای تحلیل یورو 

دلایل بسیاری وجود دارد که یورو به دلار امریکا یکی از پرمعامله ترین جفت ها در بازار فارکس است.

این جفت نشان دهنده دو تا از بزرگترین بازارهای جهان است، با میلیون ها معامله گر که هر زمان که بازارهای لندن و نیویورک باز هستند، در معاملات فعال شرکت می کنند.

یورو به دلار همچنین تعادل خوبی بین نوسانات و ثبات ارائه می‌دهد، به این معنی که این جفت فرصت‌های پول‌سازی زیادی را بدون اینکه شما را در معرض خطرات اضافی قرار دهد، ارائه می‌کند. با این حال، قبل از شروع تجارت EURUSD، چند نکته تخصصی مهم وجود دارد که ابتدا باید بدانید.

این جفت ارز دارای بهترین شرایط معامله کلیدی است

هنگامی که EURUSD معامله می کنید، می خواهید در بهترین شرایط معاملاتی فارکس معامله کنید. این به معنای اسپرد کم، اهرم متوسط ​​و حداقل اندازه سفارش کم است تا معاملات شما را انعطاف‌پذیر نگه دارد. این ترکیب برای سرمایه گذاران کوچک و بزرگ مناسب است.

برای به دست آوردن شرایط مناسب معاملات فارکس، باید با بروکر فارکس مناسب کار کنید.

خوشبختانه، بهترین کارگزاران باید در مورد شرایط معاملاتی خود شفاف باشند، بنابراین انتخاب یک مورد مناسب برای تعامل به همان اندازه که ممکن است آسان است.

به عنوان مثال، Hantec Markets، اسپرد پایین فقط 0.2 پیپ را برای EURUSD ارائه می دهد. برای رسیدن به نقطه سر به سر نیازی به حرکت بزرگ بازار نیست. همچنین می توانید اهرم خود را حداکثر روی 1:500 تنظیم کنید، به علاوه می توانید به اندازه 0.1 لات معامله کنید. اینها ورود به بازار را آسان می کند.

فشار و کشش

زمان‌بندی همیشه در بازار فارکس مهم است و زمانی که در حال معامله با EURUSD هستید اهمیت بیشتری دارد. زمانی که بازار لندن یا نیویورک باز است، این جفت بیشترین فعالیت را دارد، بنابراین می‌خواهید برنامه معاملاتی خود را مطابق با آن تنظیم کنید.

این پویایی منحصر به فرد بین یورو و دلار آمریکا در زمان افتتاح دو بازار وجود دارد. شما می خواهید الگو را بشناسید تا بتوانید از حرکات بازار سرمایه گذاری کنید. به عنوان مثال، هنگامی که جلسه اروپا شروع می شود، شاهد افزایش فعالیت های معاملاتی خواهید بود.

5:00 GMT ساعتی است که می خواهید علامت گذاری کنید. این زمانی است که نشست اروپا بسته می شود. همچنین آرام‌ترین زمان برای این جفت است، زیرا معامله‌گران معمولاً موقعیت‌های خود را می‌بندند یا سفارشات خود را تا شروع جلسه بعدی ایالات متحده متوقف می‌کنند.

جهش های بزرگ و عواملی که باعث آنها می شوند

بسته به سبک معاملاتی خود، می توانید به طور متوسط ​​روزانه 40 تا 50 پیپ در هنگام معامله EURUSD هدف گذاری کنید. این جفت به برگزاری تجمع های بزرگ (و گسترده) معروف است و اغلب چندین بار در روز نقاط مقاومت و حمایت خود را به چالش می کشد.

معاملات خبری به ویژه با EURUSD موثر است. شرایط سیاسی و اقتصادی، اعلامیه‌های اتحادیه اروپا و فدرال رزرو، و نحوه واکنش دو بازار به آنها معمولاً باعث جهش‌های بزرگی می‌شوند که به شما امکان می‌دهد پیپ‌های بیشتری را تضمین کنید.

تنها چیزی که نیاز دارید این است که به جای مخالفت با بازار با آن همراه شوید. این ساده تر از انجام دادن است. اگر می خواهید هنگام معامله EURUSD سود بیشتری داشته باشید، باید مایل به خواندن به روز رسانی ها، توجه به تغییرات بازار و آمادگی برای اطلاعیه های بزرگ باشید.

تحلیل یورو
تحلیل یورو

با این حال، به این نکات توجه کنید و همه چیز آسان تر خواهد شد. شما شروع به شناخت الگوهایی خواهید کرد که این جفت تولید می کند، در بهترین شرایط معامله می کنید و می توانید از این جهش های بزرگ برای کسب پیپ های بزرگ استفاده کنید.