در ادامه به تحلیل جفت ارزهای اصلی فارکس برای روز سه‌شنبه می پردازیم:

 

Source: Fxstreet.com

 

EUR/USD
جفت ارز EUR/USD پس از ثبت افزایش های کوچک در روز دوشنبه در اوایل سه شنبه نزدیک به 1.0700 تثبیت شد. انتظار می رود اقتصاد اروپا در سه ماهه سوم سال 0.1 درصد رشد داشته باشد.

 

GBP/USD
دفتر آمار ملی انگلیس روز سه شنبه گزارش داد که نرخ بیکاری سازمان بین المللی کار در بریتانیا در سه ماه منتهی به سپتامبر بدون تغییر  4.2 درصد است.

تورم دستمزد، مطابق با تغییر میانگین درآمد با احتساب پاداش، از 8.2 درصد به 7.9 درصد در سال کاهش یافت. پوند استرلینگ واکنش فوری به این ارقام نشان نداد و GBP/USD بر اساس آخرین داده ها اندکی زیر 1.2300 معامله شد.

 

USD/JPY
جفت ارز USD/JPY پس از رسیدن به محدوده 152.00 در اوایل جلسه روز دوشنبه آمریکا، به شدت کاهش یافت اما توانست بالای 151.50 تثبیت شود. اوایل سه‌شنبه، این جفت تلاش می‌کنند تا یک حرکت قاطع در هر دو جهت انجام دهند.

 

XAU/USD
پس از شروع نزولی در روز ابتدایب هفته، طلا افزایش یافت و به سمت 1950 دلار پیش رفت و بخشی از زیان روز جمعه گذشته خود را پاک کرد. در حال حاضر با ثابت ماندن بازدهی 10 ساله ایالات متحده، XAU/USD در حدود 1940 دلار تثبیت یافته است.

 

AUD/USD

شاخص شرایط کسب و کار بانک ملی استرالیا نسبت به 11 سپتامبر در ماه اکتبر کمی بهبود یافت و به 13 رسید. شاخص اعتماد کسب و کار از 1 در مدت مشابه به -2 کاهش یافت.

بخوانید  تحلیل فارکس امروز (جفت ارزهای اصلی+بیت کوین)

جفت ارز AUD/USD در طی ساعات معاملات آسیایی تحت فشار نزولی ملایمی قرار گرفت و طبق آخرین بررسی ها با کاهش 0.2% در روز در حدود 0.6365 مشاهده شد.

دیدگاهتان را بنویسید