آنچه باید در روز جمعه 3 نوامبر بدانید در اینجا آمده است:

دلار آمریکا (USD) به دنبال انتشار داده های اقتصاد کلان مختلط از ایالات متحده در روز پنجشنبه به تضعیف خود در برابر رقبای خود ادامه داد و شاخص USD (DXY) در روز 0.5٪ کاهش یافت.

در اوایل روز جمعه، DXY در حدود 106.00 ثابت باقی می ماند زیرا سرمایه گذاران منتظر داده های ماه اکتبر بازار کار هستند، که شامل حقوق و دستمزد غیرکشاورزی و ارقام تورم دستمزد می شود. سند اقتصادی ایالات متحده همچنین دارای گزارش PMI و خدمات ISM خواهد بود.

داده‌های ایالات متحده در روز پنج‌شنبه نشان داد که هزینه‌های کار واحد در سه ماهه سوم به میزان 0.8 درصد کاهش یافت، در حالی که مطالبات اولیه بیکاری هفتگی از 212000 به 217000 افزایش یافت.

 

Source: Fxstreet.com

 

در یک آمار مثبت، سفارشات کارخانه در ماه سپتامبر 2.8 درصد افزایش یافت. بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده بیش از 1 درصد کاهش یافت و به زیر 4.7 درصد رسید که وزن باعث افت بیشتر دلار شد.
در همین حال، شاخص‌های اصلی وال استریت با تسلط بر جریان‌های ریسک، سودهای چشمگیری را ثبت کردند. اوایل روز جمعه، معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده متفاوت بود.

همچنین Caixin سرویس PMI در چین از 50.2 در سپتامبر به 50.4 در ماه اکتبر بالاتر رفت. در همین حال، اداره آمار استرالیا گزارش داد که خرده فروشی در سه ماهه سوم 0.2 درصد رشد داشته است، پس از 0.6 درصد کاهش ثبت شده در سه ماهه دوم.

بخوانید  تحلیل فارکس امروز (جفت ارزهای اصلی و ارزهای دیجیتال)،25 بهمن 1402

دیدگاهتان را بنویسید