هدف نهنگ های بیت کوین افزایش قیمت بیش از 40 هزار دلار است، در حالی که آخرین فورک بیت کوین (BTCS) باعث جذابیت هرچه بیشتر کریپتوکارنسی شده است.

همانطور که نهنگ های بیت کوین به دنبال افزایش بیت کوین به بیش از 40 هزار دلار هستند، آخرین فورک بیت کوین، بیت کوین اسپارک (BTCS) نیز همچنان با قدرت ادامه می دهد!

 

Source: Coinmarketcap.com

 

پیش بینی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) از ابتدای سال 2023 به طور کلی در یک روند صعودی قرار داشته است و یک الگوی کانال صعودی را با سقف ها و کف های بالاتر تشکیل می‌دهد و بر تسلط تزلزل‌ناپذیر خریداران در بازار تأکید می‌کند.

صعود بی امان بیت کوین قیمت آن را به سطح مقاومتی حیاتی در حدود 35000 دلار رسانده است. اندیکاتور RSI در آستانه منطقه بیش از حد خرید قرار دارد، که نشان دهنده افزایش فشار خرید است که می تواند منجر به شکست قریب الوقوع مقاومت 35000 دلاری شود.

تحلیلگران معتقدند عوامل قانع کننده ای وجود دارد که می تواند بیت کوین را به مرز 40000 دلار برساند. برای مثال، انتظار می‌رود سیاست‌گذاران اقتصاد ایالات متحده نرخ‌های بهره کوتاه‌مدت را در سطح فعلی 5.50 درصد نگه دارند و داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نهادی بیت‌کوین اغلب به تصمیمات نرخ انقباضی واکنش مثبت نشان داده‌اند.

علاوه بر این، رویداد نصف شدن (هاوینگ) بیت کوین، که به طور تاریخی منجر به افزایش قیمت های گسترده برای BTC و کل بازار ارزهای دیجیتال شده است، در سال 2024 پیش بینی می شود. همچنین می توانید مقاله پیش بینی قیمتی بیت کوین را برای سال 2023 و 2024 را نیز از اینجا بخوانید!

بخوانید  تحلیل طلا در هفته ای که گذشت + هفته ی پیش رو

دیدگاهتان را بنویسید