شرکت های تریدینگ پراپ ، معامله گران حرفه ای و با تجربه را استخدام یا آموزش می دهند و سپس از طریق این افراد حرفه ای، پول را در دارایی های تجاری سرمایه گذاری می کنند. بسته به پیشنهادات شرکت، می توانید از 500 دلار تا میلیون ها دلار بودجه دریافت کنید و از تخصص و ابزارهای حرفه ای تجارت خود برای تجارت سودآور و کسب کمیسیون یا تقسیم سود استفاده کنید.

شرکت پراپ تریدینگ چیست؟

یک شرکت پراپ تریدینگ ، معامله‌گران حرفه‌ای را جذب می‌کند و سرمایه شرکت را برای تجارت در سهام، اوراق قرضه، فارکس، کریپتو، شاخص‌ها، آتی و بازارهای کالا تامین می‌کند. این معامله گران برای کسب سود آماده شده اند و سود خود را با شرکت تقسیم می کنند.

یک شرکت بازرگانی پروپ می تواند پشتیبانی، آموزش، بازآموزی، مربیگری حرفه ای و ابزارهای تجارت حرفه ای را برای معامله گران فراهم کند.

در بیشتر موارد، شرکت های prop trading ، قوانین معاملاتی سخت‌گیرانه‌ای را برای حمایت از معامله‌گران ایجاد می‌کنند و برای تشویق سودآوری و ممانعت از زیان‌دهی تا حد امکان.

در حالت ایده‌آل، استخدام یک معامله‌گر حرفه‌ای در شرکت‌های تجاری برتر با یک ارزیابی مرحله‌ای شروع می‌شود، عمدتاً از طریق حساب‌های تست ارزیابی که معامله‌گر مبتدی باید ثابت کند که مهارت‌های مورد نیاز را دارد.

برخی از مهارت ها شامل مدیریت ریسک و تجارت برای سودجویی از بازارهای زنده است. معامله گران ممکن است با کمیسیون یا تقسیم سود حتی در هنگام ارزیابی پاداش دریافت کنند. پس از این، آنها ممکن است در صورت دستیابی به اهداف، واجد شرایط افزایش بودجه شوند.

بخوانید  تقاطع مرگ (Death Cross) چیست؟

اگر به دنبال اطلاعات اضافی در مورد تجارت پروپ هستید، یک شرکت بازرگانی پروپ می تواند از راه دور باشد یا از معامله گران پروپوزال بخواهد در دفاتر فیزیکی خود کار کنند. اکثر موارد ذکر شده در اینجا جهانی هستند.

تحلیل فارکس

سوالات متداول (FAQ)

س 1) آیا تجارت پروپ خوب است؟

پاسخ: تجارت پروپ در مقایسه با بانکداری سرمایه گذاری یا مشاغل خصوصی دارای پتانسیل درآمد بسیار بالاتری است. این به یک معامله گر اجازه می دهد تا بدون توجه به میزان درآمدی که از تخصص خود به دست می آورد، برای تجارت برای شرکت ها درآمد کسب کند. بنابراین برای متخصصان و معامله گران با تجربه بسیار مطلوب تر است.

س # 2) بهترین شرکت های پراپ کدام هستند؟

پاسخ: 3Red Partners، Akuna Capital، Belvedere Trading، Chicago Trading Company، FTMO، My Forex Funds، و Lux Trading Firm برخی از بهترین شرکت های تجاری اختصاصی هستند که می توانید امتحان کنید. دیگر شرکت‌های تجاری اختصاصی برتر که مورد توجه شما هستند عبارتند از The 5ers، Audacity Capital، Fidelcrest، Topstep، SurgeTrader، و City Traders Imperium.

بهترین شرکت های تجاری انحصاری ممکن است بر اساس تقسیم سود یا اشتراک با معامله گران رتبه بندی شوند، اما سایر عوامل مورد استفاده برای ارزیابی آنها عبارتند از میزان سرمایه ارائه شده، اهداف، محدودیت های ضرر، اهرم، پشتیبانی، آموزش و انعطاف پذیری. بهترین شرکت‌های تجاری اختصاصی برای مبتدیان امکان یادگیری در حین معامله و افزایش تدریجی محدودیت سرمایه معامله‌گران را ارائه می‌دهند.

س 3) بهترین معامله گران پراپ چقدر درآمد دارند؟

پاسخ: یک معامله گر پروپ بسته به مهارت و تجربه خود بین 42373 تا 793331 دلار درآمد دارد. متوسط حقوق برای معامله گران پروپوزال 203679 دلار است. 57 درصد متوسط بین 203,679 تا 400,084 دلار درآمد دارند. 86 درصد برتر 793331 دلار درآمد دارند. یک معامله گر مبتدی مبتدی می تواند کارهای بسیار کمتری در مراحل ارزیابی انجام دهد.

بخوانید  تحلیل فارکس امروز (جفت ارزهای اصلی و بیت کوین)

تحلیل قیمت طلا فارکس

س 4) شرکت های تجاری پروپ چقدر درآمد دارند؟

پاسخ: شرکت های بازرگانی پروپ بین 20 تا 50 درصد از سود هر معامله گر را به دست می آورند. آنها همچنین از کاربران برای باز کردن حساب با آنها هزینه می کنند. تعداد کمی سود را در 90:10 تقسیم می‌کنند، به این معنی که از هر معامله‌گری که سود می‌برد فقط 10 درصد سود می‌برند. برخی ممکن است از معامله گران بخواهند برای آموزش و مربیگری متخصص هزینه کنند.

س 5) آیا تجارت اختصاصی قانونی است؟

پاسخ: معاملات انحصاری برای افراد، گروه ها، کارگزاری ها و شرکت ها قانونی است. در برخی از حوزه های قضایی و موارد، ممکن است برای بانک ها و سایر موسسات مالی غیرقانونی باشد که در معاملات پروپاقرص معامله کنند. با این حال، در بیشتر موارد، قانونی است.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید