قیمت سولانا :‌ طبق اعلامیه اخیر، سولانا موبایل شروع به پذیرش پیش‌سفارش برای گوشی‌های Saga در کشورهای منتخب در سراسر جهان کرد. تحلیلگران بر این باورند که افزایش قیمت سولانا کوتاه مدت است و صعودی به 44 دلار محدود شده است.

سولانا موبایل برای پیش‌سفارش گوشی‌های Saga دعوت می‌کند


سولانا موبایل از کاربران دعوت کرد تا گوشی های ساگا را در فروشگاه موبایل سولانا پیش خرید کنند. Solana Mobile شرکت فناوری تلفن همراه است که Solana Mobile Stack و تلفن Saga را توسعه می دهد. این شرکت که زیرمجموعه آزمایشگاه سولانا است، در توسعه پروتکل سولانا مشارکت دارد.

تلفن همراه اندرویدی پرچمدار اکنون قابل پیش‌سفارش است، 10 دستگاه در هر کیف پول سولانا. این تلفن با بلاک چین Solana یکپارچه شده است و تراکنش در وب 3 و مدیریت دارایی های دیجیتال مانند NFT و ارزهای دیجیتال را آسان و ایمن می کند.

در اعلامیه اولیه راه اندازی، مشخص شد که مشتریانی که تلفن Saga را پیش خرید می کنند واجد شرایط دریافت Saga Pass هستند – یک NFT که همراه با موج اول دستگاه های تلفن همراه Saga است و به عنوان اولین بلیط برای تأثیرگذاری بر مسیر پلت فرم عمل می کند. .

Saga تجربه تلفن همراه Solana برای افراد، توسعه دهندگان و اعضای جامعه است که مشتاق پذیرش سخت افزار آینده با وب 3 هستند. برای پیش‌سفارش این گوشی، مبلغ 100 دلار وجه کاملاً قابل استرداد نیاز است. تلفن Saga حدود 1000 دلار قیمت دارد و در حال حاضر برای توسعه دهندگان به منظور آزمایش پشته موبایل در اولویت قرار دارد.

— Solana Mobile (@solanamobile) 14 ژوئیه 2022
قیمت سولانا منفجر می شود، تحلیلگران استدلال می کنند که قیمت سولانا محدود شده است
قیمت سولانا یک شبه منفجر شد و نزدیک به 8 درصد افزایش یافت و از سطح 37 دلار گذشت. علیرغم خوش بینی، تحلیلگران استدلال می کنند که سود سولانا محدود شده است. اگر سولانا به روند صعودی خود ادامه دهد، آلت کوین می تواند از 42.85 دلار عبور کند و به هدف 44 دلار برسد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید