تحلیل قیمت ریپل

تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ریپل (Ripple) به همراه قیمت روزانه

قیمت XRP (ریپل) میتواند در روزهای آینده به هدفهای پایینتری تنزل نماید. خریدران اولیه باید قبل از اضافه کردن ریسک بیشتر به پورتفویشان انتظار برای رسیدن به قیمت پایین 0.70 دلار را در نظر داشته باشند.

  • قیمت XRP به زیر خط روند حمایتی کاهش یافته است.

  • قیمت ریپل (Ripple) از سطوح فیبوناچی  پایین 0.75 دلار برخوردار میباشد.

  • باطل شدن مدل خرسی یک قیمت پایانی بالای 0.92 دلار خواهد بود

قیمت XRP (ریپل) احتمالاً پایین خواهد آمد. 

قیمت  ریپل اخیراً در حال ایجاد یک شکست سنتی میباشد و روی نمودار 8 ساعته ستاپ معاملاتی (trade setup) را دوباره آزمایش مینماید. پس از انتشار الگوی ستاره عصرگاهی (evening star) در تاریخ اول آوریل، قیمت ریپل همچنان به سمت پایین در حال حرکت است و یک کندل پوشای خرسی در سطح 0.82 دلار را منتشر کرده است. قیمت 0.82 دلار ممکن است برای سرمایهگذاران عادی به نظر برسد، اما از نظر تکنیکال، آمدن قیمت به زیر خط روند، از کل رفتار قیمت ماه مارس حمایت میکند و خبر از افت سنگین و ترسناک در روزهای آینده برای قیمت ریپل میدهد.

قیمت ریپل احتمالاً باعث میشود که خرسها به دنبال یک شکست دور از خط روند بگردند که پیش از فروش ارزان بعدی در نقش کاتالیزور عمل میکند. اندیکاتور پروفایل حجم (volume profile)، همزمان با آغاز مطلوبیت این الگو برای خرسها، نیز افزایش در قدرت خرسی را نشان میدهد. ابزار اصلاح فیبوناچی نشان میدهد که یک اصلاح 61.8 درصدی باعث میشود که قیمتهای XRP به 0.71 دلار برسد.

همچنان، قیمت XRP میتواند باز هم تریدرها را فریب دهد و یکباره به سرعت به 1 دلار برسد. امنترین ابطال برای فروش ارزان خرسی یک قیمت پایانی 0.92 دلار خواهد بود. در صورتی که این سناریو رخ دهد، قیمت XRP احتمالاً نقدینگی را در سطح 1 دلار و احتمالاً 1.08 دلار لمس خواهد کرد و به 33 درصد افزایش از قیمت فعلی ریپل منتهی خواهد شد. 

Data resources: Investinng.com

RSI: Sell

در محدوده بین ۴۵-۵۰ بازدهی نوسان دارد

اندیکاتور RSI به سمت پایین نشانه کرده است و احتمال یک واگرایی بین قیمت و این اندیکاتور در تایم فریم ۱ ساعته وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید