۰۷/۱۴/۱۴۰۱
تحلیل قیمت پولکادات: ۱۶ فروردین ۱۴۰۱
ارز های دیجیتال تحلیل پولکادات

تحلیل قیمت پولکادات: ۱۶ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل قیمت پولکادات

تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارز دیجیتال پولکادات به همراه قیمت روزانه

نماد تحلیل
تاریخ تحلیل
زمان انقضا تحلیل
تحلیل‌گر
پولکادات - DOT
۱۶ فروردین ۱۴۰۱
۲۶ فروردین ۱۴۰۱
تیم تحلیلی نیک‌وست
  • قیمت پولکادات همزمان با این که تحلیگران به یک کاهش در حجم معاملات و رفتار درون زنجیرهای اشاره میکنند، تحت تاثیر رند خرسی قرار گرفته است.‌

     

  • بزرگترین صرافی جهان اخیراً در تاریخ اول آپریل 2022 یک استخر نقدینگی DOT/BDOT را افتتاح کرده است.

     

  • تحلیلگران کاهش بیشتر در قیمت پولکادات را پیشبینی و هدف نزولی 20.26 دلار را برای آن تعیین کردهاند. 

همزمان با این که تحلیلگران یک چشمانداز خرسی را برای آلتکوین نشان میدهند، قیمت پولکادات هم یک روند نزولی را تجربه میکند. رفتار درون زنجیرهای در شبکه آلتکوین ریزش داشته است، و این مسئله قیمت پولکادات را پایینتر برده است. 

قیمت پولکادات در 24 ساعت گذشته بدون تغییر مانده است. اینوسترز آبزرور  (Investersobserver) از یک سیستم نمرهدهی برای ارزیابی ریسک آلتکوین و پتانسل آن برای تحمل دستکاری یا کاهش قیمت استفاده میکند. این سیستم ریسک پایین و حجم معامله کم را برای پولکادات نشان میدهد. سیستم مذکور همچنین به صورت ضمنی اشاره میکند که قیمت پولکادات میتواند در چرخه آینده کاهش بیشتری داشته باشد. 

بایننس از نظر حجم به عنوان بزرگترین صرافی در جهان شناخته میشود. پلتفرم نقدینگی این صرافی اخیراً برای پولکادات، جایگزین اتریوم، با افتتاح یک استخر نقدینگی DOT/BDOT حمایت اضافه کرده است. افزودن به استخر نقدینگی بایننس میتواند  سبب انتخاب آلتکوین در میان کاربران در صرافی و پلتفرم مذکور بشود. 

تحلیلگران روند قیمت پولکادات را ارزیابی کردهاند و یک چشمانداز خرسی را برای آن نشان دادهاند. آنها بر این باورند که قیمت پولکادات میتواند در سطح 20.09 به حمایت برسد. 

ویلیام سوبرگ، یک تحلیلگر رمزارزها، اشاره کرده است که شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح 42.14 قرار دارد؛ معنای آنچه ذکر شد یک اصلاح آتی برای آلتکوین میباشد. بر اساس رویه قیمت، قیمتهای پولکادات در میان مدت میتواند رو به بالا باشد. 

تحلیلگران در فاکس استریت بر این باورند که قیمت پولکادات میتواند رد بشود، و به سرمایهگذاران به حاشیه رفته یک فرصت ورود بدهد. آنها در این رابطه به یک رد (قیمت) دارای سطح ورودی برای گاوها به قیمت 30 دلار اشاره کردهاند. یک شکلدو قله در سطح 23.80 وجود دارد؛ این مورد با مقاومت بعدی برای آلتکوین همزمانی دارد.

تحلیلگران استدلال میکنند که یک روند کاهشی میتواند قیمت را به زیر 20.29 دلار کاهش دهد و روایت خرسی را در میان سرمایهگذاران تقویت نماید.

Data Resources: Investing.com

نقاط پیوت پوینت (Pivot Points) - روزانه - پولکادات

حمایت اول
حمایت دوم
حمایت سوم
۲۲.۰۴۸
۲۱.۸۹۵
۲۱.۶۶۹
مقاومت اول
مقاومت دوم
مقاومت سوم
۲۲.۴۲۸
۲۲.۶۵۳
۲۲.۸۰۷

وضعیت میانگین‌های متحرک (Moving Averages) - روزانه - پولکادات

۲۰ روزه
۵۰ روزه
۱۰۰ روزه
۲۰۰ روزه
فروش
فروش
فروش
فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.