برگزیت : عدم قطعیت ایجاد شده توسط برگزیت، بازار معاملات فارکس یا معامله گران فارکس مستقر در یا از طریق پلتفرم های مستقر در بریتانیای کبیر را در امان نگذاشته است. 

با تکمیل Brexit و تاثیر آن بر روی فارکس در طول زمان، بسیاری از معامله گران در مورد پیامدهای این حرکت سیاسی و اقتصادی نه تنها بر قوانین و مقررات تجارت فارکس بلکه همچنین فرصت های تجاری ایجاد شده توسط این تغییر سوال دارند.

دیگر به دنبال پاسخ به فوری ترین سوالات خود نباشید. در اینجا مروری بر تأثیر برگزیت بر تجارت فارکس است – و همچنان خواهد داشت.

افزایش نوسانات فارکس، برگزیت را به یک فرصت تجاری تبدیل کرد.

نوسانات ناشی از برگزیت در بازارهای مالی به مشتریان Valutrades فرصت های تجاری زیادی داد، فعالیت تجاری را افزایش داد و درآمد کمیسیون Valutrades را بهبود بخشید.

در حالی که خط زمانی این نوسانات مستمر در معرض تغییر است، معامله‌گرانی که مشتاق سرمایه‌گذاری بر تأثیر اقتصادی برگزیت هستند باید به سرعت برای ایجاد یک استراتژی تجاری حول این رویداد سیاسی و اقتصادی حرکت کنند. 

برای کسب بهترین نتایج، معامله‌گران باید به اخبار سیاسی و اقتصادی که از بریتانیای کبیر و اتحادیه اروپا می‌آیند توجه زیادی داشته باشند – به‌ویژه در مورد موضوعاتی که تاکتیک‌ها و نتایج متفاوت ممکن است نتایج متفاوتی را برای این اقتصادها ایجاد کند. 

بخوانید : تحلیل فارکس 

علاوه بر این، از یک تقویم اقتصادی برای ردیابی گزارش‌ها و به‌روزرسانی‌های اقتصادی از بریتانیا و اتحادیه اروپا استفاده کنید و به دنبال روندهایی باشید که ممکن است حرکت قیمت را در یک جهت یا جهت دیگر نشان دهد.

بازیابی پوند پوند پس از کووید ممکن است از یورو پیشی بگیرد.

از آنجایی که صندوق‌های محرک، نرخ واکسیناسیون و بهبود کلی پس از همه‌گیری با سرعت بیشتری در بریتانیای کبیر نسبت به اتحادیه اروپا پیش می‌رود، انتظار می‌رود که اقتصاد بریتانیا در حال بهبود ، حداقل در کوتاه‌مدت، پوند انگلیس قوی‌تری را به همراه داشته باشد.

در نتیجه، برخی از معامله‌گران ممکن است ارزشی را در انتقال پول از پوزیشن‌های یورو و به پوند برای سرمایه‌گذاری در این بهبود سریع‌تر ببینند و تقاضا برای پوند را در ماه‌های آینده افزایش دهد. با نزدیک شدن به بهبود بیماری همه گیر اروپا، این تعادل ممکن است تغییر کند و موقعیت های یورو جذاب تر شود. 

برای مثال، در حالی که معامله با این انتظار که GBP بهتر از یورو است، مد روز و سودآور است، اما به دلیل معکوس شدن روندی که ممکن است در آینده ایجاد شود، غرق در خواب نشوید.

انتظار می رود استراتژی «برگزیت تجاری» در آینده نیز ادامه داشته باشد.

با توجه به نوسانات مداوم ایجاد شده توسط بهبود بیماری همه گیر و به طور کلی برگزیت، بسیاری از کارشناسان فارکس معتقدند که روند به اصطلاح ” برگزیت تجاری ” حداقل تا سال 2021 ادامه خواهد داشت. 

معامله گران فارکس ممکن است به دنبال موقعیت های خرید و فروش باشند که از نوسانات پوند برای به حداکثر رساندن بازده استفاده می کنند. همه نشانه‌های اقتصادی نشان می‌دهند که این استراتژی دارای پایه‌های کافی است که می‌توانید از افزایش استراتژی تجاری خود برای محاسبه این شرایط اقتصادی جدید در هر دو طرف تقسیم پوند/یورو، سود واقعی کسب کنید.

بخوانید : تحلیل یورو

قوانین خدمات مالی دست نخورده باقی مانده است.

برخلاف نگرانی های برخی از معامله گران، برگزیت هیچ قانون خدمات مالی را تغییر نداده است. مقررات اداره رفتار مالی یکی از سخت‌گیرانه‌ترین و ایمن‌ترین مقررات در جهان است.

این بدان معنی است که می توانید با اطمینان به تجارت فارکس طبق معمول ادامه دهید. مقررات منسجم برای محافظت از کل بازار فارکس و پلتفرم‌های معاملاتی فارکس و معامله‌گران در طول این دوره انتقالی و پس از آن ادامه خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید