حرکت قیمت Dogecoin: آیا 0.1 دلار روی میز است؟

 

از آنجایی که قیمت بیت کوین (BTC) به 35000 دلار افزایش یافت و باعث افزایش ارزش قابل توجهی در بازار شد، بزرگترین Memecoin دنیا یعنی Dogecoin نسبتاً آرام باقی ماند و رشد آنچنانی را تجربه نکرده است.

با این حال، DOGE به تجدید حیات با افزایش دو رقمی به 0.075 دلار رسید. Memecoin هایی مانند Pepe (PEPE)، Floki Inu (FLOKI)، Bonk (BONK) و Wall Street Memes (WSM) با افزایش قیمت به ترتیب 85٪، 65٪، 70٪ و 20٪ در رالی اخیر پیشرو بودند.

قیمت دو میم کوین بزرگ بازار، یعنی Dogecoin و Shiba Inu (SHIB) نیز شاهد حرکت‌های صعودی بود اما دیر به رالی پیوست. بنابراین، آینده DOGE چیست؟ در اینجا نمودار و تجزیه و تحلیل Dogecoin آمده است.

 

dogecoin به 1 سنت می رسد؟

طبق آخرین داده ها، قیمت Dogecoin در 26 اکتبر 10 درصد افزایش یافت و به 0.07489 دلار رسید. در حالی که DOGE از ناحیه حمایتی 0.058 دلار بازگشت، که به نوعی نشان دهنده پایان روند نزولی آن است.

اما بزرگترین memecoin فاقد شتاب کافی برای شکستن خط روند نزولی است که برای چندین ماه حفظ شده است. میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) که با رنگ بنفش در نمودار زیر مشخص شده است به عنوان مانعی در برابر حرکت صعودی دوج کوین عمل کرد، اما همه این موانع با افزایش اخیر قیمت شکسته شد.

 

Source: Coinmarketcap.com

 

شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) نشان می دهد که چشم انداز صعودی برای Dogecoin پایدار است. تا زمانی که قیمت memecoin روند صعودی را بالاتر از منطقه خنثی سطح 0.00 حفظ کند، می تواند به افزایش قیمت خود ادامه دهد.

حرکت قیمت در بالای خط روند نزولی طولانی مدت را می توان به عنوان نشانه ای از حرکت صعودی بیشتر تفسیر کرد. علاوه بر این، اگر متحرک نمایی 21 روزه ( به رنگ قرمز در نمودار) از میانگین متحرک نمایی 100 روزه (آبی رنگ) عبور کند و شکل صلیب طلایی را تشکیل دهد، می توان انتظار داشت که افزایش قیمت را بسیار تسریع کند.

سرمایه گذاران، به ویژه با در نظر گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار چهار ساعته که بالاتر از سطح 80 قرار دارد، باید سیو سود کنند زیرا امکان اصلاح دوج کوین وجود دارد. هر گونه نشانه ای مبنی بر کاهش RSI به زیر 70 و ورود به منطقه خنثی می تواند راه را برای سرمایه گذاران برای پوزیشن فروش هموار کند.

 

Source: Coinmarketcap.com

 

تحلیل دوج کوین (Dogecoin)

سرمایه گذاران بلندمدت در Dogecoin ممکن است به نگه داشتن memecoin در پرتفوی خود ادامه دهند تا زمانی که پلتفرم رسانه اجتماعی X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) تصمیم بگیرد که آیا DOGE را به عنوان یک گزینه پرداخت برای تنوع بخشیدن به پیشنهادات خود ادغام می کند یا خیر.

میلیاردر مشهور، ایلان ماسک، علاقه خاصی به Dogecoin دارد و این گمانه زنی را تقویت می کند که او DOGE را در پلتفرم X خود، که قصد دارد «برنامه برای همه چیز» بسازد، ادغام کند. این حرکت احتمالاً تقاضا برای memecoin دوج کوین را افزایش می‌دهد و باعث یک روند صعودی بزرگ در قیمت آن می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید