قیمت دوج کوین امکان بازگشت سریع به سطوح پشتیبانی قابل توجه را نشان می دهد که می تواند از منظر کلان، شروع یک روند صعودی باشد. سرمایه گذاران باید به این نزول توجه زیادی داشته باشند زیرا به طور بالقوه می تواند باعث افزایش مجدد بهبودی شود.

قیمت دوج کوین و پتانسیل آن


قیمت Dogecoin بین 18 ژوئن و 26 ژوئن تقریباً 60٪ افزایش یافت و محدوده ای را تعیین کرد که از 0.049 دلار به 0.078 دلار افزایش یافت. با پایان یافتن شتاب صعودی، DOGE 20 درصد عقب نشینی کرد و از نقطه میانی در 0.063 دلار جهش کرد.

در حالی که جهش منطقی است، توسعه قیمت بیت کوین می تواند DOGE را به سطوح قابل توجه دیگر کاهش دهد. حالت تخفیف عمیق، که از 0.055 دلار تا 0.060 دلار گسترش می‌یابد، حوزه مهمی است که معامله‌گران نوسانی می‌توانند شروع به ایجاد موقعیت کنند.

یک جهش از سطح 0.057 دلار می تواند باعث صعود 41 درصدی به 0.082 دلار شود که با خط روند نزولی هفتگی نیز همزمان است. از این رو، اینجا جایی است که قیمت Dogecoin می تواند صعود خود را محدود کند.

بخوانید: تحلیل بیت کوین

با این حال، اگر حرکت صعودی قوی باشد، قیمت Dogecoin می‌تواند در نهایت بر خط روند نزولی که DOGE را برای بیش از یک سال تحت فشار نگه داشته است، غلبه کند. در چنین حالتی، DOGE می تواند تا 0.093 دلار و 0.109 دلار افزایش یابد.

در مجموع، این حرکت تقریباً 90 درصد صعود را تشکیل می دهد.

در حالی که چشم انداز کلی قیمت Dogecoin کمی صعودی باقی می ماند، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که بسته شدن کندل روزانه زیر محدوده پایین در 0.049 دلار، پایین ترین قیمت را ایجاد می کند. چنین تحولی تز صعودی برای میم کوین را باطل می کند.

بخوانید: تحلیل بورس

در چنین حالتی، قیمت Dogecoin می تواند 5 درصد کاهش یابد و دوباره به 0.047 دلار برسد.

دیدگاهتان را بنویسید