تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل تکنیکال و فاندامنتال کاردانو و قیمت کاردانو فروردین ۱۴۰۱

رفتار قیمت کاردانو  در میانه موج ریزش فعلی احتمالا ًبا کاهش به اهداف فیبوناچی پایینتر به کار خود ادامه خواهد داد.

-قیمت کاردانو شاهد سطوح حمایت فیبوناچی گسترشی روی 1.00 دار و 0.88 دلار میباشد.

-حجم قیمت ADA به نفع خرسها در حال افزایش میباشد.

-ابطال روایت خرسی قیمت پایانی به ارزش 1.16 خواهد بود.

قیمت کاردانو تا اطلاع بعدی در یک اصلاح خطرناک قرار دارد. هفته گذشته، همزمان با این که کشنده اتریوم وضعیت‌های معاملاتی خرسی را نقض کرد، رفتار قیمت کاردانو تحلیلگران را فریب داد.

ADA Cardano در حال حاضر به قیمت 1.07 معامله می‌شود و با گذشت زمان خرسی‌تر به نظر می‌رسد. اندیکاتور فیبوناچی پروجکشن (Fibonacci projection indicator) به حمایت 1.00 دلار برای قیمت کاردانو در سهم 16.18 درصد اشاره می‌کند.

با این حال، معامله‌گران پیش از تلاش برای به دست گرفتن چاقوی در حال افتادن (خریدن سهم در پایین‌ترین قیمت)، باید انتظار برای ساخته شدن الگوهای نمودار قابل تشخیص در این منطقه توسط قیمت ADA  را در نظر داشته باشند.

قیمت کاردانو همچنین روی اندیکاتور حجم خبر از فروش‌های گسترده می‌دهد. یک افزایش در حجم روی نمودار 8 ساعته دیده می‌شود چرا که خرس‌ها سطح فیبوناچی گسترشی 100 درصد را نقض کرده‌اند. اگر گاوها نتوانند در منطقه 1.00 دلار به حمایت دست یابند، هدف بعدی سطح فیبوناچی گسترشی 261.8 روی 0.88 دلار خواهد بود.

 کندل قیمت پایانی 1.16 دلار ابطال حالت خرسی خواهد بود. اگر قرار بود این مسئله اتفاق بیافتد، گاوها در این صورت می‌توانستند خرید‌های بسیار زیادی انجام دهند و هدف قیمت کاردانو را رسیدن به منطقه 1.35 دلار مشخص کنند، چیزی که به 27 درصد افزایش از قیمت فعلی ADA منجر خواهد شد.

برای مشاهده تحلیل تکنیکال کاردانو و تحلیل فاندامنتال کاردانو ، کلیک کنید

 

Data Source: Fx Street

دیدگاهتان را بنویسید