حرکت قیمت بیت کوین در چند هفته گذشته در یک رشد صعودی گسترده بوده است و در کنار آن، خریداران و فروشندگان به طور یکسان انتظار عقب نشینی  از این قیمت دارند. گرچه ممکن است این اتفاق نیفتد.
قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در حال حاضر به بالاترین حد خود در سال 2022 رسیده است، اگر کندل‌های این هفته مثبت بسته شود می‌توانیم شاهد یک رشد بالا از این ارز دیجیتال باشیم.

موسسات اغلب به دنبال بالا و پایین‌های سالانه هستند که این Highs و Lows در ژانویه و جولای سال‌های میلادی شکل می‌گیرند. اگر کالایی یا ارزی بالاتر از بازه ژانویه معامله شود،موسسات اغلب دارای موقعیت خرید یا Long، اضافه و پشتیبانی می‌شوند. اگر کالایی زیر بازه ژانویه باشد، موقعیت‌های سازمان‌های بزرگ اغلب به صورت فروش یا short ایجاد می‌شوند و کاهش می یابند. با این حال، هنگامی که یک سقف شکسته می شود، موسسات اغلب مدیریت موقعیت را تغییر می دهند تا آن سقف را به یک طبقه جدید تبدیل کنند.

به عبارت دیگر، اگر مشارکت نهادی رفتار و موقعیت طبیعی از نظر تاریخی را نشان دهد، قیمت بیت کوین ممکن است تا ژوئیه محدوده قیمتی 47500 تا 48000 دلار را به عنوان «پایین» جدید 2022 ببیند. منطقه قیمت بعدی که به عنوان مقاومت آزمایش می شود، منطقه ارزش 50000 دلاری در آن سناریو است.

با این حال، برای اطمینان از تغییر در موقعیت سازمان‌ها، تأیید قیمتی و پترنی لازم است. این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مهم و مطرح مثل دوج کوین تا پایان هفته سود زیادی را تجربه کنند. این احتمال هم وجود دارد که پس از رشد قیمتی، قیمت بیت کوین به 44,725 دلار به نقطه شکست پرچم خرس (Bear Flag) باز گردد، جایی که در حال حاضر اصلاحیه فیبوناچی روزانه 61.8 درصد وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید