تحلیل بیت کوین : به نظر می رسد که اکنون که ناآرامی های اجتماعی در چین در حال آرام شدن است، قیمت بیت کوین به میزان قابل توجهی بالاتر خواهد رفت.
بیت کوین می تواند در هفته آینده یک رشد 17 درصدی داشته باشد.
اگر شکست فعلی قیمت شاهد پیشرفت باشد، این رالی می تواند تا پایان سال ادامه یابد.

قیمت بیت کوین (BTC) صبح امروز سه شنبه در جلسه PAC آسیا با افزایش جهش بازارهای چین بالاتر می رود. پس از ناآرامی‌های اجتماعی در آخر هفته و دوشنبه، بازارها چرخش 180 درجه‌ای را در پیش گرفته‌اند، زیرا دولت چین با دستورالعمل‌های سیاستی تسهیل‌کننده‌تر ارائه می‌کند و متعهد به سرعت بخشیدن به نرخ واکسیناسیون می‌شود. در پشت این اقدامات، بازارها در حال افزایش هستند زیرا باید از مازاد زنجیره تامین دیگری جلوگیری کرد و نیروهای تورم باید کمی بیشتر کاهش یابد و باعث افزایش قیمت بیت کوین شود که می تواند تا کریسمس ادامه یابد.

BTC احتمالا بیش از نیمی از ضررهای ماه نوامبر را کاهش دهد
قیمت بیت کوین با بازگشت قیمت 16,020 دلار در روز دوشنبه، یک پاپ فنی صعودی انجام می دهد که باعث افزایش قیمت می شود. در حال حاضر، خط روند نزولی قرمز در حال شکستن است و گاو نر از آن عبور می کند. اگر این حرکت مقداری دنباله‌دار شد و از آن خط روند دورتر شد، انتظار داشته باشید که یک رالی با کشش بالاتر را ببینید.

بنابراین BTC پشتوانه شده است، و با خطر سیستماتیک خارج از چین که یک شبه از مازاد زنجیره تامین دیگر جلوگیری می شود، یک وصله نرم ناگهانی با فضا برای چندین تجمع باز می شود. انتظار می رود در سطح حمایت ماهانه S2 که در حال حاضر به عنوان مقاومت عمل می کند، مقداری نابسامانی تا 17000 دلار مشاهده شود. پس از کنار گذاشته شدن و بازگشت به عنوان یک عنصر صعودی، رالی می تواند به سمت 19036 دلار با S1 ماهانه، میانگین متحرک 55 روزه (SMA) و بالاترین سطح 21 نوامبر به عنوان سطوح محوری که افزایش 17 درصدی را به همراه دارد ادامه دهد. .

 

خطر نزولی همچنان با پیش‌فرض مورد انتظار BlockFi پس از انفجار FTX همراه است. با ادامه سقوط دومینوها، بی اعتمادی بین سهامداران مختلف در صنعت ارزهای دیجیتال در حال افزایش است. استراحت و تست مجدد با قیمت 15500 دلار غیرقابل تصور نخواهد بود.

 

Source: FX Street

دیدگاهتان را بنویسید