وام ارز دیجیتال : کمپانی وام‌دهنده کریپتو ساکن در هنگ‌کنگ، Babel Finance، بعضی از ایرادات نقدینگی فوری خویش را با استخراج به توافق‌نامه‌های بازپرداخت بدهی با برخی از طرف‌های مقابل خود کاهش داده است .

همان گونه که تا قبل از این گزارش گردیده بود، این موسسه در 17 ژوئن به جهت \”فشارهای نقدینگی غیرمعمول\” در بازار روبه پایین فعلی، بازخرید و برداشت از محصولات خود را به صورت موقت تعلیق کرد. این مجموعه خاطرنشان کرد که اقدامات سریعی را برای محافظت از مشتریان و برقراری رابطه با \”تمامی طرف های مرتبط\” انجام میدهد.

بابل فایننس در به‌روزرسانی‌ای که در 20 ژوئن منتشر شد، اظهار کرد که از آن فرصت تا به امروز سه قدم برای یاری به کاهش موقعیت نقدینگی فعلی خود برداشته است . این مفاد عبارتند از: اجرا یک ارزیابی اضطراری از عملیات تجاری کمپانی، برقراری ارتباط با سهامداران/سرمایه گذاران، و دستیابی به \”توافق های نخستین\” برای بعضی بازپرداخت بدهی ها.

این مجموعه جزئیات خاصی را در ارتباط نرم افزار های بازپرداخت بدهی، مانند نرخ منفعت یا این که تاریخ سررسید معلوم نکرد، البته دقت داشت که:

ما با طرف‌های مهم و مشتریان مربوطه ارتباط برقرار کرده‌ایم و به توافقات نخستین راجع‌به دوران بازپرداخت بعضی بدهی‌ها دست یافته‌ایم که فشار نقدینگی کوتاه‌دوران شرکت را کاهش داده است .

ارز دیجیتال

این موسسه همینطور اظهار‌کرد که با بعضی از سهامداران و سرمایه گذاران در زمینه‌ی پتانسیل اخذ نگهبانی نقدینگی ارتباط برقرار کرده و \”به صورت فعال مسئولیت های قانونی خود را در ازای مشتریان اعمال خواهد اعطا کرد و همت خواهد کرد تا از جابجایی و تکثیر بیشتر ریسک های نقدینگی خودداری نماید.\”

این موسسه اظهار داشت: \”ما از مشتریان خویش برای فهم و شعور و دفاع آنان در‌این زمان قدردانی میکنیم و امید‌واریم نگهبانی بیشتری از شرکای خویش اخذ کنیم.\”

مشکلات نقدینگی این مجموعه صرفا یک ماه بعد از گردآوری 80 میلیون دلاری در دور سپرده گذاری محرمانه B به قیمت 2 میلیارد دلار رخ میدهد. سال قبلی، این کمپانی همچنین 40 میلیون دلار در به دور سپرده گذاری محرمانه A به رهبری Zoo Capital، Sequoia Capital China، Dragonfly Capital و Tiger Global Management گردآوری کرد.

به گفته این مجموعه، Babel Finance قرار گرفتن در معرض مالی با بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و استیبل کوین ها را به \”مشتریان منتخب از حدود 500 مشتری\” ارائه میدهد.

این مجموعه به دسته‌ای از کمپانی‌های رمز گذاری می‌پیوندد که در بازار کاهشی فعلی در گیر ایرادات نقدینگی می باشند، مثلا Three Arrows Capital، Celsius و Finblox، که دو گزینه اخیر نیز به سمت توقف برداشت‌ها جنبش می‌کنند.

 

Source: Fx Street

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید