قیمت دوج کوین : تحلیلگر مشهور به دلیل وجود ریسک نزولی 80 درصدی، همه چیز را به جز DOGE می فروشد. ارز دیجیتال دوج کوین دیگر در جامعه کریپتو ترند نیست، کاربران علاقه قابل توجهی به میم کوین از می 2021 نشان نداده اند. تحلیلگران بر این باورند که قیمت Dogecoin ممکن است تحت فشار فزاینده فروش سقوط کند و تا 76٪ کاهش یابد.

قیمت دوج کوین همچنان در خطر سقوط بیشتر است، اما با وجود این چشم انداز نزولی، یک تحلیلگر مشهور تمام دارایی های ارزهای دیجیتال خود را فروخته و مبلغ قابل توجهی در ارزهای رمزنگاری شده ای همچون Shiba-Inu، Dogecoin و Shiba Inu سرمایه گذاری کرده است.

Dogecoin محبوبیت خود را در بین معامله گران ارزهای دیجیتال از دست داده است.

بیلی مارکوس، یکی از بنیان گذاران Dogecoin معتقد است که معامله گران کریپتو علاقه خود را به میم کوین از دست داده اند زیراکریپتو تنها زمانی جالب است که قیمت آن بالا باشد.” مارکوس بر این باور است که ارز دیجیتال فقط در بازار صعودی جالب است، کاهش قیمت این رمزارز از تابستان 2021 باعث کاهش محبوبیت Dogecoin شده است.

مارکوس تصویری از کاهش سریع میزان جستجو کلمه Dogecoin در موتورهای حست وجو منتشر کرد. در حالی که در ژوئن 2021، علاقه انبوه به Dogecoin به مرز 100 رسید ه بود،  اکنون به زیر 25 سقوط کرده است، یعنی 3 برابر کاهش در طی یک سال.

در تابستان 2021، افزایش قیمت Dogecoin به محبوبیت این میم کوین در جامعه کریپتو دامن زد و منجر به افزایش جست و جو شد،

قیمت دوج کوین

آخرین نسخه Dogecoin Core نزدیک به شش ماه پیش منتشر شد. طرحی برای انتشار نسخه بعدی Dogecoin Core در بخش ویژه GitHub که به Meme coin اختصاص دارد، معرفی شده است.

در میان نکات مشترک در برنامه انتشار نسخه 1.14.6، توسعه دهندگان توجه ویژه ای  به حذف آسیب پذیری های شناخته شده بیت کوین داشته اند. گره های مختلف در شبکه بیت کوین می توانند در برابر حملاتی که دریافت تراکنش ها از گره های دیگر را به چالش می کشند محافظت شوند. توسعه دهندگان بر این باورند که این اتفاق می تواند امنیت کلی زیرساخت Dogecoin Core را افزایش دهد.

تحلیلگران کاهش ۷۶ درصدی قیمت Dogecoin را پیشبینی کرده اند.

تحلیلگران روند قیمت Dogecoin را ارزیابی کرده و پیشبینی کردهاند که این رمزارز تحت فشار فروش قرار گرفته است و تا 76 درصد نزول قیمت خواهد داشت. @Pladizow، یک تحلیلگر کریپتو تارگت قیمتی 0.01877 دلاری را برای میم کوین تعیین کرده است.

Source: Fx Street

دیدگاهتان را بنویسید