پول هوشمند در مقابل پول عوامانه: چه کسی قیمت ارز دیجیتال  دوج کوین را کنترل می کند؟

قیمت دوج کوین به دلیل تثبیت قیمتی ایجاد شده در پایان هفته گذشته کاهش یافته است. بنابراین ممکن است تارگت قیمتی 0.11 دلار محقق نشود.

قیمت دوج کوین یک علامت سوال بزرگ دارد

قیمت Dogecoin اخیراً سیر نزولی جدیدی را در بازار نشان داده است. گاوها و خریداران بزرگ حدود 10 درصد از سودهای حاصل از روند صعودی 27 می را از دست دادند. کاهش جدید مسیر قیمت DOGE را از بین می برد و اکنون علامت سوال بزرگی را پیرامون آینده این کوین ایجاد می کند چراکه این رمزارز بدون هیچ پشوانه بنیاد ای ایجاد شده است.

رمزارز دوج کوین ممکن است در روزهای آینده همچنان سرمایه گذاران را سردرگم کند. اندیکاتور حجم معاملات نیز  مشکوک به نظر می رسد. معامله گران باید قبل از ایجاد یک موقعیت جدید منتظر تشکیل کندل در تایم فریم هفتگی باشند.  با توجه به نوسانات نا منظم قیمت و همچنین پول هوشمند که قیمت رمزارز دوج را کنترل می کند، تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج سیگنال های قابل اتکائی ارائه نمی کند.

با توجه به نمودار قیمتی ارز دیجیتال دوج کوین ، امکان باطل شدن سناریوی صعودی همچنان وجود دارد و کندل ها زیر ناحیه  0.069 دلار بسته شده اند. اگر خرسها بتوانند این سطح را فتح کنند، یک کاهش ویرانگر به 0.05 دلار ممکن است رخ دهد که منجر به کاهش 40 درصدی قیمت فعلی DOGE میشود.

Source: Fx Street

دیدگاهتان را بنویسید