قیمت دوج کوین هدف نقدینگی خود را تکمیل کرده است و در حال حاضر آماده حرکت به سمت بالاتر است. این پیشرفت می تواند به معامله گران اجازه دهد در صورت بازی صحیح به سودهای کوتاه مدت دست یابند.

قیمت دوج کوین بالا می رود


اگرچه قیمت Dogecoin بین 25 آوریل و 18 ژوئن 71 درصد سقوط کرد، چشم انداز کوتاه مدت بسیار بهتر به نظر می رسد. نمایه حجم 100 روز گذشته نشان می دهد که بیشترین حجم معامله با 066 دلار بوده است که نقطه کنترل (POC) نام دارد.

پس از نزول اخیر، DOGE به این سطح رسیده است و در حال حاضر در حال تلاش برای بازیابی است. در صورت موفقیت، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار روند صعودی جزئی تا نوسان اوج اخیر در 0.074 دلار و در برخی موارد، آزمون مجدد سطح مقاومت بازه زمانی بالا در 0.078 دلار را داشته باشند.

در مجموع، این حرکت یک صعود 17 درصدی نسبت به موقعیت فعلی را به همراه خواهد داشت.

تحلیل دوج کوین

در حالی که این چشم‌انداز صعودی است، سرمایه‌گذاران باید نقدینگی سمت فروش را که در زیر حداقل‌های برابر که در 0.057 دلار تشکیل شده است، تصدیق کنند. عدم موفقیت در عبور از مانع 0.066 دلار نشان می دهد که سازندگان بازار قیمت Dogecoin را پایین تر می کشند.

از آنجایی که این سطح با منطقه تقاضا منطبق است، از 0.057 دلار به 0.048 دلار گسترش می یابد، در اینجا با ثابت ماندن اهداف کوتاه مدت، جهش بسیار محتمل است. در یک مورد بسیار صعودی، DOGE می تواند نقطه میانی سقوط 71 درصدی را در 0.110 دلار دوباره آزمایش کند.

با این حال، این حرکت یک افزایش 90 درصدی از 0.057 دلار را به همراه خواهد داشت.

از سوی دیگر، اگر قیمت Dogecoin یک کندل روزانه به زیر سطح 0.048 دلار بسته شود، پایین ترین سطح را ایجاد می کند و تز صعودی را باطل می کند. این توسعه می تواند منجر به کاهش DOGE به سطوح 0.045 دلار یا 0.040 دلار شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید