در حالی که کشور پاناما درهای خود را به روی بیت کوین باز می کند، خریداران بیت کوین برای حرکت قیمت بیت کوین به سمت ناحیه 35000 دلار آماده می شوند.

سرتیتر اخبار

  • بیت کوین پس از افزایش قیمت اخیر برای صعود تا ناحیه 35هزار دلار آماده می شود.
  • مرحله دوم روند صعودی پس از یک اصلاح کوتاه مدت تا ناحیه 28 هزار دلار خواهد بود.
  • شکست سطح حمایتی 28هزار دلار سنایرو صعودی کوتاه مدت را باطل می کند.

در تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به نظر می رسد که قیمت بیت کوین پس از افزایش اخیر کاهش یافته است، که نشان دهنده احتمال اصلاح است. بازگشت بیشتر قیمتی بیت کوین از یک منظر مفید خواهد بود زیرا به خریداران کوچکتر  اجازه می دهد وارد عمل شده و مرحله بعدی صعود را از دست ندهند.

در حالی که ارزشمندترین رمزارز بازار خود را برای مرحله دوم حرکت صعودی آماده می کند، شهر پاناما و بانک های آن در حال اعمال سیاست هایی به منظور استفاده و پذیرش بیت کوین هستند که مؤسسه مالی پانامایی، تاوربانک، با هموار کردن مسیری برای پذیرش کریپتو، دوستدار ارزهای دیجیتال شده است.

گابریل کامپا معاون تولید تاوربانک اظهار داشت که این اقدام باعث کاهش بروکراسی اداری  می شود که اغلب شهروندان را در استفاده از بانک ها با مشکلات زیادی مواجه می کند. او همچنین خاطرنشان کرد که در هنگام استفاده از ارزهای دیجیتال تاخیر نخواهند.

قیمت بیت کوین برای فاز بعدی آماده می شود

قیمت بیت کوین در محدوده 31493 دلار قرار گرفته است و در حال حاضر بالاتر کندل های قیمتی این رمز ارز بالاتر از این ناحیه تثبیت شده اند و در تلاش برای  ایجاد یک سوگیری جهت دار هستند. سناریو احتمالی  یک اصلاح صعودی به منطقه خرید 29100 تا 30241 دلار خواهد بود.

نکته حائز اهمیت این است که این منطقه پایین ترین قیمت روز دوشنبه را در ناحیه  29288 دلار ثبت کرده است و منطقه تقاضای یک ساعته را شامل می شود که از 29288 دلار به 29450 دلار افزایش یافته است. بنابراین، تلاقی دو ناحیه حمایتی  فرصت مناسبی برای برگشت و شروع یک حرکت جدید است.

این سناریو  صعودی احتمالاً قیمت بیت کوین را از 34445 دلار به 35180 دلار می رساند. این شکاف ها از زمانی که معاملات CME در تعطیلات آخر هفته بسته می شود، شکل می گیرند. این حرکت یک صعود 20 درصدی از سطح 29288 دلار را به همراه خواهد داشت.

Source: Fx Street

دیدگاهتان را بنویسید