قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو با افزایش فشار فروش در صرافی ها به پایین ترین سطح خود در هشت ماه گذشته رسید.نرخ توکن سوزی شیبا اینو یک شبه 70.7 درصد کاهش یافته است، بیش از نیمی از عرضه کل این میم کوین در گردش است.

رمزارز شیبا اینو با یک تهدید بزرگ از فروش 1 تریلیون دلار SHIB  توسط ShibArmy  مواجه است. نرخ توکن سوزی میم کوین شاهد کاهش شدیدی بود که یک شبه 75 درصد کاهش یافت.

دارندگان شیبا اینو می توانند 1 تریلیون توکن بفروشند. 55.6 درصد از توکنهای شیبا اینو در صرافیها در گردش هستند.

تحلیل گران  بر این باورند که توکن سوزی شیبا اینو محرک اصلی ایجاد روندهای صعودی در ShibArmy است. قیمت به اصطلاح Dogecoin-Killer’s به میزان 88 درصد از بالاترین قیمت خود کاهش یافته است و همچنان در حال کاهش است.

در حالی که 100 نهنگ بزرگ در شبکه اتریوم به طور مداوم شیبا اینو را در طی روند نزولی انباشتهاند، این میم کوین شاهد افزایش سود در طول یک روند صعودی کوتاه مدت و افزایش قیمت خود بوده است.

قیمت شیبا اینو در حال حاضر به پایین ترین سطح خود در هشت ماه گذشته رسیده است و سرمایه گذاران انباشته زیادی داشته اند. نهنگهای شبکه اتریوم و اعضای ShibArmy از طریق رکود اخیر Shiba Inu را جذب کردهاند، بنابراین هرگونه افزایش قیمت میتواند فرصتی برای دریافت سود باشد.

ذخایر ارز شیبا اینو به شدت کاهش یافته است

هنگامی که ارز دیجیتال SHIB شاهد تغییر روند باشد، احتمال ورود بیش از یک تریلیون دلار سکه شیبا اینو به صرافی ها و افزایش فشار فروش و در نتیجه کاهش قیمت وجود دارد.

اندیکاتورها و دیگر ابزارهای تحلیل تکنیکال به کاهش ارزش شیبا اینو در کوتاه مدت اشاره می کنند، زیرا روند صعودی قدرت خود را از دست داده است و خرس ها کنترل میم کوین را به دست گرفته اند.

در 31 می، شیبا اینو بیشترین ضرر یک روزه را در یک سال ثبت کرد. 3.71 تریلیون سکه شیبا اینو، پیش از کاهش قیمت، به صرافی ها رسید و دست به دست شد.

بنابراین، طرفداران بر این باورند که ShibArmy احتمالاً 1 تریلیون SHIB را در صرافیها در هفتهها و ماههای آینده تخلیه خواهد کرد.

سناریو صعودی قیمت شیبا اینو

توسعه دهندگان در Shiba Inu اخیراً اعلام کردند که پاداش های LEASH برای اعضای ShibArmy از تاریخ 2 ژوئیه در دسترس خواهد بود.

ناپدید شدن ریوشی سر و صدایی در جامعه ایجاد کرد. با این حال، Shytoshi Kusama، مدیر پروژه، ظاهراً کنترل و همکاری با توسعه دهندگان را برای ارائه به روز رسانی های آینده در Shiba Inu در دست گرفته است.

میزان مشارکت جامعه شیبا اینو در شبکه های اجتماعی افزایش یافت

تسلط اجتماعی نشانگر محبوبیت میم کوین در پلتفرم هایی مانند توییتر، ردیت، دیسکورد و موارد دیگر است.

بر اساس دادههای LunarCrush، Shiba Inu شاهد افزایش سرچ در رسانههای اجتماعی بود که به ترتیب 45% و 35% بیشتر از ماه گذشته بود.

قیمت شیبا اینو ممکن است 20 درصد کاهش یابد

تحلیلگران FXStreet نمودار قیمت Shiba Inu را ارزیابی کرده و خاطرنشان کردند که SHIB در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد. الگوی مثلث نزولی نشان دهنده یک شکست صعودی در نظر گرفته می شود و قیمت شیبا اینو در حال نزدیک شدن به ظلع پایینی است.

تحلیلگران بر این باورند که ممکن است قیمت شیبا اینو 20 درصد کاهش پیدا کند و هدف آن 0.0000082 دلار باشد.

ناحیه حمایتی 0.0000095 دلاری نقش مهمی در روند قیمت شیبا اینو دارد. با این حال، تحلیلگران معتقدند SHIB می تواند این سطح حمایت را بشکند و 20 درصد کاهش یابد.

Source: Fx Street

دیدگاهتان را بنویسید