تحلیل کاردانو

تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بیت کوین به همراه قیمت روزانه

رفتار قیمت کاردانو دو حالت معاملاتی احتمالی را برای بُعد کوتاه و بلندمدت بازار ساخته است. از این دو مورد محتمل‌ترین حالتی که رخ خواهد داد ورود بلندمدت بالقوه است، اما ورود کوتاه مدت می‌تواند یک حالت خروجی‌تر و زیان‌بارتر را کلید بزند.

رفتار قیمت کاردانو دو فرصت معاملاتی عالی را روی نمودار نقطه‌ای و عددی نشان می‌دهد. قیمت کاردانو دارای یک فرصت ورود بلند فرضی با حد خرید 1.119، حد ضرر 1.15 و هدف سود 1.33 دلار می‌باشد. این حالت بر ورود مجدد مدتی طولانی پس از عقب‌نشینی ( pullback) از تبدیل به یک بازار گاوی متکی خواهد بود. روز شنبه، کاردانو اخیراً وقتی که ADA به 1.20 دلار رسید، خط روند بازار خرسی را شکست.

حالت بلندمدت در بر دارنده یک نسبت پاداش به ریسک 3.5:1 میباشد. یک حد ضرر متحرک دو باکسی به حفظ سودی کمک میکند که با سفارش ورودی به دست آمده است. در صورتی که قیمت کاردانو پیش از ورودی تریگر شده به 1.13 برسد، ایده ورودی باطل و بیاعتبار خواهد شد.

در بُعد فروش معامله، حالت کوتاه فرضی عبارت است از یک ورودی حد فروش در سطح 1.108 دلار، حد ضرر 1.1.4 و هدف سود 0.90 دلار. این معامله دارای نسبت پاداش به ریسک 3:1 و هدف سود ضمنی 16 درصد از ورودی میباشد. یک حد ضرر متحرک دو باکسی به حفاظت در برابر الگوی اره دو سری کمک میکند که اگر قیمت کاردانو دوباره به منطقه ارزش 1.00 دلار نزدیک شود، شکل خواهد گرفت.

در صورتی که ستون X فعلی به 1.24 دلار بازگردد، حالت کوتاه فرضی برای قیمت کاردانو باطل و بیاعتبار خواهد شد.

نمودار نقطه‌ای و عددی بازگشت 0.02 دلاری/سه باکسی ADA/تتر
تحلیل تکنیکال و فاندامنتال کاردانو

دیدگاهتان را بنویسید