تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم همچنان نشان دهنده حرکت قیمتی این رمزارز در ناحیه فشار عرضه است.

با افزایش تقاضا خرید، قیمت اتریوم مجدداً بین 1688 تا 1928 دلار افزایش یافت. پس از بازگشت به بالای منطقه اشباع فروش اندیکاتور شاخص قدرت نسبی، یک جهش به ناحیه ماهانه جدید با قیمت 2200 دلار با تست مجدد ناحیه مقاومتی در برابر خط روند نزولی قرمز همزمان خواهد شد.

قیمت اتریوم
تحلیل قیمت اتریوم

با این حال، سیگنالهای نزولی را نباید نادیده گرفت زیرا از نظر تحلیل تکنیکال هنوز قیمت اتریوم در ابتدای روند است. بعید است که خرسها به این راحتی در موقعیتهای خود جمع شوند، آن ها همچنان میتوانند منتظر لحظه مناسب باشند تا گاوها را بگیرند و آنها را از طریق تله گاو نر یا یک برگشت سریع دیگر در یک سطح مهم و محوری از موقعیتهایشان خارج کنند. فشار فروش می تواند افزایش یابد و قیمت ETH را به 1404 دلار برساند و 22 درصد از قیمت امروز را کاهش دهد.

تحلیل تکنیکال قیمت ریپل نشان دهنده حرکت قیمت به سمت ناحیه حمایتی است.

پس از یک ماه بسیار پرنوسان، نواحی  این ماه دورتر هستند و روند قیمت فعلی را در خط روند نزولی قرمز یا کف 0.3616 دلار قرار میدهد.

پیش از اینکه یک محرک اقتصادی موجب شود که جرقه ای برای صعود به سمت 0.50 دلار ایجاد شود، انتظار می رود قیمت XRP کمی کاهش پیدا کند.

قیمت ریپل
تحلیل قیمت ریپل

همچنین این خطر وجود دارد که سرفصلهای اخبار مضر از بین بروند، به نظر می رسد سازمان اوپک کشور روسیه را اخراج خواهد کرد و در نتیجه این کشور را بیشتر منزوی میکند. این موضوع می تواند برای کاهش قیمت XRP به زیر 0.36 دلار کافی باشد. این بدان معناست که قیمت XRP در معرض خطر از دست دادن 30٪ دیگر از ارزش خود است.

Source: Fx Street

دیدگاهتان را بنویسید