شرکت مارگارین با نماد غمارگ در گروه  محصولات غذایی و آشامیدنی بجز قند و شکر

 

سرمایه ثبت شده این شرکت ۸۴۰ میلیارد تومان بوده و ارزش این شرکت در حدود ۷۲۴ میلیارد تومان می باشد و در کل ۸۴۰ میلیون سهم را دارا است .

این نماد دارای بازدهی ۲۸۰% در ۱۲ ماه گذشته با رتبه ۱۶۶ در بازار بورس بوده است و میانگین ارزش معاملات در ۱۲ ماه گذشته در حدود ۲ میلیارد تومان ، میانگین حجم معاملات در ۱۲ ماه گذشته ۳ میلیون و ۲۴۳ هزار بوده  و همینطور درحال حاضر این شرکت دارای ۲۴ درصد سهام شناور آزاد و قابل عرضه در بازار می باشد .

غمارگ از لحاظ باز و یا بسته بودن نماد نیز در وضعیت مناسبی قرار داشته و در ۱۲ ماه گذشته تنها ۱۰ روز بسته بوده است .

امروز سهام این شرکت در قیمت ۸۱۹ تومان معامله می شود .

تحلیل تکنیکال

سهام این شرکت نیز از دید تحلیل تکنیکال ، از حدود یک سال و نیم پیش وارد یک کانال صعودی افزایشی شده و بین سقف و کف این کانال به آرامی درحال نوسان بوده است .

به نظر میرسد که درحال حاضر به این دلیل که قیمت با برخورد به کف کانال با حمایت داینامیک قدرتمندی مواجه شده است ، محدوده ۸۱۰ تا ۸۳۰ تومان می تواند خرید کم ریسکی را برای این نماد به همراه داشته باشد .

همچنین درصورتی که قیمت پایین تر از محدوده ۸۰۰ تومان تثبیت شود ، این تحلیل از درجه اعتبار ساقط بوده و باید منتظر تغییرات و سیگنال های آتی این منحنی بود .

 

تحلیل تکنیکال روی چارت قیمتی نماد غمارگ

 

محمدرضا ابراهیم بای سلامی فعال بازار بورس

تاریخ تحلیل : ۱۲ آبان ۹۸

 

سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت نیک وست صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. نیک وست هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان معامله گران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

 

منبع :

Tehran Securities Exchange Technology Management Co