تحلیل بیت کوین : معامله گران بیت کوین انتظار دارند که اکنون که بیت کوین زیر 21 هزار دلار معامله می شود، یک مرحله خنثی طولانی مدت داشته باشد

تحلیلگران می گویند که کل بازار کریپتو در یک دوره تثبیت و انباشت بسیار طولانی به دنبال افت فعلی بیت کوین است.

معامله گران فرصت کوتاهی برای توقف و بررسی اوضاع در 16 ژوئن داشتند. فروش بی وقفه ای که بیت کوین (BTC) را تحت تاثیر قرار داده است شروع به فروکش کرد. .

دادههای Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان میدهد که پس از صعود به بالاترین قیمت ۲۳۰۰۰ دلار در ساعات اولیه معاملات در ۱۶ ژوئن، قیمت بیتکوین با کاهش حجم معاملات به آرامی روند نزولی را طی کرد و به ۲۰۷۶۵ دلار رسید.

انتظار ادغام چند ماهه در MA 200 هفته ای را داشته باشید

یک چشم انداز کلان از سفری که بیت کوین در طول سال ها طی کرده است و اینکه چگونه گذشته آن می تواند بینشی در مورد تحلیل بازار فعلی ارائه دهد توسط تحلیلگر و کاربر مستعار توییتر Rekt Capital مورد بحث قرار گرفت که نمودار زیر را منتشر کرد که رفتار بیت کوین را در نزدیکی مینگین 200 هفته ای آن نشان می دهد.

اگر BTC همچنان MA نارنجی 200 هفته ای را به عنوان حمایت حفظ کند و EMA سیاه 200 هفته ای را به عنوان مقاومت … $BTC می تواند مانند سال 2018 یک محدوده انباشتی را در اینجا تشکیل دهد.

اگر این سناریویی است که اجرا می شود، پس معامله گران کریپتو نیازی به عجله برای انباشت بیت کوین ندارند.

قیمت بیت کوین

طولانی ترین دوره انباشته شده توسط Altcoin Sherpa، بازه 287 روزه است که در نمودار بالا ذکر شده است. نمونه های دیگر ارائه شده عبارتند از 133 روز انباشت بین نوامبر 2018 و آوریل 2019 و 63 روز انباشت بین مه 2020 و ژوئیه 2020.

Altcoin Sherap گفت:

    این احتمال وجود دارد که در مرحله انباشتگی، زمان زیادی برای رسیدن به کف داشته باشید. مدتی طول می کشد تا کف قیمتی بیت کوین شکل بگیرد.

اگر ما خوش شانس باشیم، بیت کوین می تواند ناحیه 25000 دلار را پس بگیرد.

نبراسکانگونر، معامله گر کریپتو، برداشت مثبت تری از آخرین تحولات بیت کوین ارائه کرد و اشاره کرد که «سطح فیبوناچی پایین تر در دسترس است».

آیا کندل روزانه میتواند با قدرت بالاتر از سطح مقاومت بسته شود یا خیر و سپس ما شانسی برای 25000 دلار و احتمالاً 30 هزار دلار در اواسط روند داریم. برای اولین بار در چند ماه اخیر، ممکن است در نهایت برای جهشی که همه از 40 هزار دلار خواستار آن هستند، آماده باشیم.

موارد مرتبط: انتظار می رود روند نزولی ادامه پیدا کند اما داده های متعدد نشان می دهد که بیت کوین کمتر از ارزش ذاتی خود ارزش گذاری شده است.

RSI 1000 یک علامت صعودی ارائه می دهد

معاملهگر دیگری که سیگنال بالقوه صعودی را در نمودار برای BTC مشاهده کرده است، کاربر مستعار توییتر TAnalyst است که نمودار زیر را منتشر کرده است که پایینترین حد قیمتی اخیر را برای شاخص قدرت نسبی (RSI) 1000 نشان میدهد.

بر اساس سابقه کاهش امتیاز RSI 1000 به زیر 50، قیمت بیت کوین می تواند به زودی شروع به صعود کند.

شاید بهترین خلاصه از وضعیت فعلی بازار بیتکوین و سردرگمی که معاملهگران ارزهای دیجیتال ایجاد میکند توسط آموزشدهنده ارزهای دیجیتال IncomeSharks ارائه شده است.

    بیتکوین با قیمتی که دیگر کاهش یافتن آن معنا ندارد معامله می شود. مگر اینکه از مدیریت ریسک دقیق استفاده کنید، این یک منطقه خرید نقطه ای برای اکثریت است. خوب است منتظر بمانید تا روندی توسعه یابد تا دوباره تجارت را شروع کنید.

   

Source: Coin Telegraph

دیدگاهتان را بنویسید