تحلیل اتریوم: قیمت اتریوم در آخر هفته به زیر سطح روانی 1000 دلار سقوط کرد، زیرا خرسها به تسلط بر قیمتها در روز شنبه ادامه دادند.

با این حال، بازار در روز یکشنبه تغییر کرد، زیرا کل اکوسیستم کریپتو توانست به عقب بازگردد و چندین ارزدیجیتال سطوح مهم قیمتی را بازیابی کردند و بیتکوین به بالای 20000 دلار رسید.

قیمت ETH حتی توانست به بالای 1100 دلار بازگردد. جشن ژوئن در ایالات متحده در روز دوشنبه احتمالاً بازارها را در بیشتر روز آرام نگه می دارد، اما، علیرغم جهش اخیر، خرس های ETH احتمالاً همچنان به کاهش قیمت زیر 1000 دلار ادامه می دهند. حال سوال این است که اتریوم به کجا خواهد رسید؟

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم (ETH) ارزش ذاتی زیادی را در این هفته از دست داده است اما بهبود مناسبی نیز تا سطح 1404 دلار داشته است. و ممکن است به ناحیه 1600 دلار برسد.

درعوض، سرمایه گذاران مراقب باشند زیرا قیمت اتریوم ممکن است تا 570 دلار سقوط کند.

بسته شدن کندل قیمتی زیر ناحیه 1000 دلار باعث ایجاد شک و تردید در بین سرمایه گذاران شده است و اعتبار دومین ارز دیجیتال بزرگ را تحت تأثیر قرار دادهاست.

با از دست دادن اعتماد سرمایهگذاران، قیمت ETH میتواند شاهد نزول سریع باشد

قیمت اتریوم در یک نقطه از قیمت بیت کوین پیشی گرفت زیرا رسانه ها تنها چند ماه پیش در مورد دومین ارز دیجیتال ارزشمند بازار خبرسازی کرده بودند.

چقدر سریع تصویر اتریوم از درخشان ترین به بدترین تغییر پیدا کردهاست. قیمت اتریوم لحظه به لحظه شاهد فرار نقدینگی است و کاهش قیمت آن تقریبا غیرقابل توقف است.

اگر چرخشی رخ دهد، انتظار داشته باشید که به دلیل یک سرتیتر خبری مانند پیشرفت در مذاکرات صلح با روسیه یا عقب نشینی نیروهای روسی باشد.

این امر باعث می شود بازارها نفس راحتی بکشند و باعث بهبودی سریع میشود، زیرا قیمت ETH به سرعت به 1404 دلار و پس از آن تا 1688 دلار افزایش خواهد یافت.

Source: Fx Street

دیدگاهتان را بنویسید